Nieuws

Onze afdeling Verzorging gespot in de krant...

Onze afdeling Verzorging gespot in de krant...

Naar jaarlijkse gewoonte gaan de leerlingen van 6 Verzorging in de maand september langs in de basisscholen van Oostende. Met behulp van de Natkam-methode screenen ze de scholen op luizen. Bedoeling is de kleuter- en basisscholen luisvrij door het schooljaar te loodsen. 

Dat doet onze school al een tiental jaar. Doorheen de tijd merkte ons team een verschuiving op waarbij leerlingen van het 5de en 6de jaar meer last hebben van luizen dan de jongere kinderen. Volgens begeleidende leerkracht Els Hennebert kan dit te wijten zijn aan het beginnende gsm-gebruik van de leerlingen van die leeftijd en de gewoonte om selfies te maken. Hierbij komen de kinderen vaak met het hoofd en haar heel dicht bij elkaar en dat verhoogt de kans op besmetting.

Geplaatst op 24.Sep.2021