Nieuws

Info avond eerste graad

Info avond eerste graad

Gaat uw zoon of dochter op 1 september naar het eerste of tweede jaar van de middelbare school?
Dan is dit infomoment de ideale gelegenheid om kennis te maken met het programma van de eerste graad middelbaar onderwijs in het Vesaliusinstituut. De directie geeft er uitleg bij de keuzemogelijkheden die de leerlingen in de eerste graad in onze school hebben. Er wordt ook aandacht besteed aan de mogelijke vervolgopleidingen binnen en buiten onze school.
Na de algemene voorstelling bieden we jullie graag een drankje aan en is er gelegenheid om met de directie en de leerkrachten van het eerste en tweede jaar kennis te maken. Ook de leerlingbegeleiding en leercoach zijn op deze infoavond aanwezig. Einde van de avond voorzien rond 20.30 uur.

Geplaatst op 25.Mar.2019